Kocioł elektrodowy ATOMIOK

Najbardziej zaawansowany technologicznie kocioł elektrodowy na rynku! Autorskie rozwiązania najbardziej kluczowych podzespołów zapewniają bezpieczną, cichą i niezawodną pracę przez lata.

Kocioł elektrodowy ATOMIOK

Kocioł elektrodowy ATOMIOK

ATOMIOK

Najbardziej zaawansowany technologicznie kocioł elektrodowy na rynku. Zastosowane w nim podzespoły najlepszych polskich oraz światowych producentów jak również autorskie rozwiązania najbardziej kluczowych elementów zapewniają bezpieczną, cichą oraz niezawodną pracę.

Zasada działania

Działanie kotła opiera się na wykorzystaniu przewodnictwa elektrycznego cieczy. Podgrzewana jest ona bezpośrednio przez przepływający przez nią prąd elektryczny, który dostarczany jest przy
użyciu elektrod. Dzięki wyeliminowaniu z układu grzałek elektrycznych została znacząco wydłużona żywotność oraz efektywność całego układu.

Zastosowanie

Kocioł elektrodowy ATOMIOK jest urządzeniem grzewczym przeznaczonym do systemów centralnego ogrzewania (C.O.) domów, mieszkań i pomieszczeń użytkowych jak również do
podgrzewania zasobników ciepłej wody użytkowej (C.W.U.), basenów, jacuzzi oraz nieagresywnych mediów technologicznych w przemyśle. Świetnie sprawdza się jako alternatywne źródło ciepła dla systemów gazowych, pomp ciepła czy kotłów na paliwa stałe.