Skontaktuj się z nami!

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, doradzą w sprawie doboru kotła elektrodowego ATOMIOK czy  jego obsługi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

ATOMIOK Sp. z o.o.

Nasze biuro

Dworcowa 5
44-240 Żory

}

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8:00 – 15:00
sobota – niedziela: zamknięte

Zadzwoń lub napisz:

+48 799 733 300

Dowiedz się więcej o kotłach ATOMIOK

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie kotła elektrodowego ATOMIOK. Jego doboru, prawidłowej konfiguracji czy podłączenia zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania!

Autoryzowani instalatorzy

Aby cieszyć się długą i niezawodną pracą kotła, niezbędny jest prawidłowy montaż. Zachęcamy do skorzystania z usług autoryzowanych instalatorów kotłów ATOMIOK.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona autoryzowanych instalatorów skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Odpowiedni dobór kotła

Odpowiedni dobór kotła jest kluczowy aby cieszyć się długą i niezawodną pracą urządzenia. Nasi doradcy zaproponują idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Przygotuj informacje odnośnie już istniejącego systemu ogrzewania, zużycia opału, a także podstawowe informacje o budynku.

Przeglądy okresowe

W celu zapewnienia niezawodnej pracy kotła jak również zachowania ochrony gwarancyjnej niezbędne są przeglądy gwarancyjne. Umów się już dziś na przegląd okresowy aby mieć pewność, że kocioł funkcjonuje prawidłowo i cieszyć się niezawodną pracą przez lata.

Zgłoszenie usterki

Jeżeli kocioł nie funkcjonuje poprawnie skontaktuj się z naszym serwisem. Przygotuj kartę gwarancyjną oraz postaraj się dokładnie opisać awarię, a także okoliczności jej powstania. Nasi serwisanci skontaktują się z Tobą najszybciej jak to możliwe oraz zaproponują dogodny termin serwisu.