O nas

Firma ATOMIOK powstała przy współpracy kilku firm zajmujących się wdrażaniem nowych technologii, rozwiązań produkcyjnych oraz instalacji przemysłowych. Za tworzonymi przez nas produktami stoją inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Co robimy?

Kotły elektrodowe

Produkujemy nowoczesne i ekologiczne kotły elektrodowe ATOMIOK.

Nowoczesne technologie

Wykorzystujemy nowoczesne technologie i rozwiązania w naszych produktach.

Instalacje przemysłowe

Wykonujemy instalacje domowe oraz przemysłowe w oparciu o nasze produkty.

Solidny partner w biznesie

Jesteśmy polskim producentem kotłów elektrodowych ATOMIOK, a także wykonawcą instalacji domowych i przemysłowych opartych na naszych produktach. Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem nowoczesnych technologii w zakresie układów sterowania i kontrolowania urządzeń. Nasze rozwiązania z powodzeniem stosujemy w produkowanych przez nas kotłach ATOMIOK.

Nasza firma powstała przy współpracy kilku firm zajmujących się wdrażaniem nowych technologii, rozwiązań produkcyjnych oraz instalacji przemysłowych. Za tworzonymi przez nas produktami stoją inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w branży. Priorytetem dla nas jest dobro klienta. Dobrze wiemy, że budowanie więzi stanowi podstawę dalszego rozwoju, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy poznał i zapamiętał nas z jak najlepszej strony.

Nasze urządzenia produkowane są w całości w Polsce na podzespołach najlepszych polskich i światowych producentów. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia polskich inżynierów wdrażając do produkcji elementy stanowiące trzon naszych produktów. Dzięki temu jesteśmy pewni za nasze produkty gwarantują ich niezawodną i bezpieczną pracę przez lata.

Korzyści płynące ze współpracy

9

Zyskanie rzetelnego partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji na rynku

9

Wsparcie techniczne z zakresu produktu oraz instalacji na każdym etapie

9

Uzupełnienie dotychczasowej oferty o sprawdzony produkt wysokiej klasy

9

Wzrost pozycji na rynku ekologicznych, bezemisyjnych źródeł ogrzewania

lat doświadczenia

Zrealizowanych projektów

“Firma powstała z zamiłowania do dbania o środowisko i chęci wsparcia zielonej transformacji, której celem jest podjęcie działań mających na celu osiągnięcie neutralnej dla klimatu gospodarki.”

Prezes ATOMIOK Sp. z o.o.